camerade قانون آمادگی برگزاری اخبار اجتماعی

camerade: قانون آمادگی برگزاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!

به گزارش خبرآنلاین؛ این نخستین بار نیست که سرمربی تیم ملی دلش به درد آمده. او تقریبا هر لحظه از اینکه شرایط تیمش آماده نباشد دلخور می شود. او بی شک یک قهرمان مل

کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!

کارلوس یادش نرفته گفتند نمی خواهی به سلامت!

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش دوباره شاکی است و خیلی واضح این دلخوری را نشان داده هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ این نخستین بار نیست که سرمربی تیم ملی دلش به درد آمده. او تقریبا هر لحظه از اینکه شرایط تیمش آماده نباشد دلخور می شود. او بی شک یک قهرمان ملی جهت مردم کشور عزیزمان ایران است و کلی با افتخارات تیمش پز داده شده است ولی رفتاری که با او و تیمش شده است است را نمی پسندد. او هر لحظه انتظار دارد عالی ترین ها در اختیارش باشد ولی بعد از افزایش تیم ملی جهت ارزش دیگر پرواز چارتر نگرفته بودند و خیلی سخت توانستند سفر کنند. کلی ماندن در فرودگاه و اتفاقاتی از این دست. بعد هم بازگشت غریبانه به پایتخت کشور عزیزمان ایران ، بدون استقبال حتی از سوی مقامات فدراسیون و سیستم ورزش کشور !

کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!

این ها ولی زیاد بهانه بودند. شاید بازیکنان انتظار داشتند پاداشی بگیرند و همان برخورد 4 سال قبل بعد از بازی با کره جهت ارزش تکرار شود ولی مسئله کی روش که حالا ده درصد پاداش افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی را طبق قراردادش می گیرد ، خیلی این پرسشها مهعم نیست. او به روحیه تیمش فکر می کند و البته مسیری که در پیش دارد و نشانه بزرگی در سر می پروراند. اینکه می خواهد تیمش شگفتی ساز جام جهانی 2018 در روسیه باشد. او از حالا به یک اتفاق بزرگ فکر می کند. درخشش و پدیده شدن کشور عزیزمان ایران می تواند او را دوباره با یک بازگشت بزرگ به فوتبال دنیا معرفی کند. دو افزایش به جام جهانی و رساندن کشور عزیزمان ایران به جمع 16 تیم برتر دنیا ، او را دوباره نامی در سطح اول بزرگان دنیا خواهد کرد. چون خیلی ها اعتقاد دارند رفتن مربیان بزرگ به خاورمیانه یعنی آخر هیجان مربیگری ارزش ولی او حالا از تیمی که کسی انتظار ندارد ، دارد تیمی در بین 20 قدرت اول دنیا می سازد. آن هم با کمترین امکانات.

ولی هنگامی که درست بعد از بازی کشور عزیزمان ایران و کره دید مقامات ارشد ورزش کشور از انتظار افزایش سخن گفتند ، او خیلی از پرسشها برایش باز یادآوری شد. ماجرای اردوی دبی سال قبل و دعوایش با برانکو را یادتان هست؟

به گزارش خبرآنلاین؛ این نخستین بار نیست که سرمربی تیم ملی دلش به درد آمده. او تقریبا هر لحظه از اینکه شرایط تیمش آماده نباشد دلخور می شود. او بی شک یک قهرمان مل

آن وقت که دعوا اوج گرفته بود و بحث دعوت نشدن پرسپولیسی ها به تیم ملی بود ، کی روش انتظار حمایت همه جانبه حتی از سوی وزارت ورزش را داشت ولی پیامی که به او رسید ، خیلی جدی بود. این که خبری از عذرخواهی هم نشد ، او باید تمکین کند و حتی اگر خیلی دلخور است ، می تواند تیمی را که این قدر برایش زحمت کشیده ، ول کند و برود. از همان وقت بود که مرد پرتغالی خیلی بیش از قبل در حلقه تنهایی فرو رفت و ثابت کرد تک نفری هم می تواند بدون کمک حتی یک همراه ایرانی ، تیمش را خیلی راحت به جام جهانی ببرد.

بعد از افزایش خبرنگاری از او راجع به حمایت های مسئولان و تدارکات خاص پرسید و حرف های وزیر را در کنفرانس مطبوعاتی به زبان آورد. کارلوس از او خواست همه آن جمله ها را یکبار دیگر تکرار کند و بعد با پوزخندی پاسخ داد در این 6 سال از این وعده ها زیاد شنیده و گوشش از این حرف ها پر است.

بیانیه اخر کی روش راجع به حمایت نشدن و رفتارهای همراه با دلخوری او حاصل همان برخوردها ، این وعده ها و این ژست حمایت از تیم است که هنوز محقق نشدند . این اختلاف ها احتمالا در روزهای آتی شدت می گیرند اگر برنامه مشخصی جهت حمایت از مهمترین تیم ورزشی کشور بعد از این افتخارآفرینی بزرگ ، وجود نداشته باشد.

کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs